Сучасний комплекс порізки флексоформ
Ультрасучасний промисловий багатофункціональний плоттер Esko Kongsberg X Starter від лідера індустрії призначений для підвищення автоматизації та ефективності виробництва.
Kongsberg X Starter – це ріжучий стіл, що пропонує якість, надійність, точність і простоту.
Автоматична ідентифікація штрихкоду різального інструменту в поточному робочому процесі дозволяє звести до нуля помилки оператора. Промисловий ріжучий плоттер Esko Kongsberg X Starter побудований на основі важкої сталевої конструкції з великою робочою поверхнею, що гарантує більш динамічну стабільність позиціонування і точність у робочих процесах. Esko Kongsberg X Starter оснащено функціональним програмним забезпеченням з інтуїтивно зрозумілою системою управління. Плоттер обладнаний системою безпеки «DynaGuard», яка захищає оператора і людей, що стоять поруч з ним, від потенційних небезпек з боку обладнання. Рухомі частини плоттера (траверса, каретка) оточені рядом датчиків з фотоелементами, які при активації миттєво спиняють обладнання доти, поки оператор не відновить його роботу.
Технічні характеристики:
- робоча зона (ширина х довжина) – 1680 x 1270 мм;
- максимальні розміри матеріалу (листа) – 1740 x 1750 мм;
- стандартний зазор траверси – 50 мм (без урахування підкладки для різання);
- точність позиціонування – ±200 мкм
- повторюваність результатів – ±50 мкм
- максимальна швидкість – 50 м/хв;
- максимальне прискорення – 5,6 м/с²;
- ПЗ системи управління – i-cut Production Console;
- габарити плоттера (включаючи робочу станцію) – 2800 x 2200 мм;
- можливі інструменти – ніж для різання жорстких матеріалів, біговочний ніж, ніж для текстилю, банера, набір ножів для пластику та коробкового картону, скошений ніж для різів під кутом 45 º на картоні для згинання, ніж для гуми і висікальних штампів, ніж для надсічки Press Cut (для наклейок), ніж MicroCut для різання лакованих офсетних відбитків.
Основне завдання Kongsberg X Starter – виконувати точний розкрій флексокліше (включаючи порізку по фігурному контуру), щоб зменшити кількість ручної праці, а також скоротити технологічні відходи та випадкові помилки за рахунок “людського фактору”.