Цифрова кольоропроба

Цифрова кольоропроба

Як буде виглядати зображення після друку?

Щоб дати відповідь клієнту на це питання, Репро Студія Діалог пропонує послуги по виготовленню цифрової кольоропроби.

Кольоропроба є метод емуляції різних друкарських процесів і повинна служити еталонним зображенням в процесі друку тиражу. При цьому має бути враховано якість паперу і спосіб друку,що забезпечується кольоровим профілем, який відповідає конкретним умовам друку на конкретному обладнанні. Ідеальний варіант отримання кольоропроби – це використання друкарського устаткування, паперу і фарб, які застосовуються при друці тиражу. Але питання вартості і тимчасових витрат жорстко обмежує можливості реалізації такого варіанту. Використання цифрової кольоропроби в поліграфії обумовлене недосконалістю пристроїв RGB- візуалізації і різною фізичною природою світла в моніторах, сканерах і друкарській фарбі (адитивний і субтрактивний синтез кольору).

При переході до технології CTP цифрова кольоропроба стає абсолютно необхідною. Сучасні технології цифрової кольоропроби дозволяють вирішити будь-які завдання що стоять перед пробою:

  • перевірку коректності передачі кольорів, як тріадних так і змішаних;
  • правильності відтворення всіх елементів макету (включаючи трепінг і оверпрінт);
  • побудови спуску і передачі растрової структури.

Наш комплекс цифрової кольоропроби складається з п’ятьох компонентів:

  • вивідного пристрою – струменевий принтер Epson SureColor SC-P7000V. Професійна якість друку завдяки пігментному чорнилу Epson UltraChrome® HDX і технології друку Epson PrecisionCore™ TFP. Крім стандартних 6 кольорів CMYKLcLm (блакитний, насичений пурпурний, жовтий, чорний, світло-блакитний, насичений світло-пурпурний) в принтері використовуються додаткові кольори: сірий (LK), помаранчевий (Or), зелений (Gr) і абсолютно нове фіолетове чорнило (V). 10-кольоровий набір пігментних чорнил Epson UltraChrome HDX гарантує передачу 99% шкали Pantone® для точного відтворення зображень високої якості з яскравими, насиченими кольорами;
  • високоякісний напівматовий папір для кольоропроб – EPSON Standard Proofing Paper (205). Схвалений найвпливовішою європейською сертифікаційною організацією FOGRA і відповідає стандарту ISO 12647-2:2004. Біла точка відповідає FOGRA 39;
  • растрового процесора з системою управління кольором та калібрування – EFI® Fiery XF;
  • спектрофотометра – i1|Publish Pro 2 фірми X-Rite™
  • програмного забезпечення для профілювання – i1Profiler.
Кольоропроба дозволяє виявити проблеми з макетом до початку його виготовлення і гарантує Замовникові і друкарні, що друкує тираж, передбачувані результати.