DuPont™ Cyrel® DigiFlow

DuPont™ Cyrel® DigiFlow

Сучасний цифровий виробничий процес

На нашому підприємстві впроваджено передову технологію виготовлення флексоформ з плоскою поверхнею друкуючих крапок (Flat Top Dots) DuPont™ Cyrel® DigiFlow. Cyrel® DigiFlow – це удосконалення цифрового виробничого процесу, що розширює можливості цифрових пластин і забезпечує найвищу якість друку і максимальну продуктивність.

Ця модифікація існуючої лінії пристроїв експонування від DuPont ™ передбачає додавання камери для створення контрольованої атмосфери під час основного експонування. В результаті Cyrel® DigiFlow дозволяє відтворювати на пластині елементи зображення 1:1, забезпечуючи велику оптичну щільність плашки.

Система Cyrel® DigiFlow додає невелику кількість кисню в контрольовану атмосферу, що складається практично з чистого азоту (вміст кисню – 1,3%). В результаті забезпечується 1:1 відтворення зображення для різних типів тонких цифрових пластин, як у процесі термальної обробки, так і в процесі з використанням розчинника.

Esko

Щоб максимально ефективно використати всі переваги технології плосковерхих крапок на підприємстві було додатково впроваджено іноваційне рішення від фірми ESKO систему HD Flexo Pixel+. Pixel+ є поєднання оптики високої роздільчої здатності з новими алгоритмами растрування. Технологія растрування плашок Microcell від ESKO дозволяє підвищити оптичну щільність фарбового шару на плашкових елементах і отримати рівномірний накат фарби за рахунок створення мікроструктур на друкуючій поверхні форми.

DigiFlow
flat-top-dot
MicroCell

До головних переваг цифрових флексоформ виготовлених по технології DuPont™ Cyrel® DigiFlow та HD Flexo Pixel+ від ESKO слід віднести наступні:

  • відтворення зображення 1:1;
  • підвищення оптичної щільності плашки;
  • правильна кольоропередача;
  • відтворення тонких деталей дизайну;
  • винятково висока роздільча тексту, знаки розміром в один пункт друкуються з чітко визначеними краями без втрати таких текстових елементів, як засічки;
  • плавний перехід півтонів в білий колір без характерних для флексо обривів растру в світлах (HD Flexo 2);
  • контрастне відтворення слабих тонових переходів;
  • повний тональний діапазон з розширеною кольоровою гамою;
  • стабільний і передбачуваний друк;
  • якість друку, порівняльна з офсетним та глибоким друком.

Поєднання системи Cyrel® DigiFlow та HD Flexo Pixel+ дозволяє контролювати форму різних точкових структур на одній пластині. Результатом цього процесу є створення флексоформи найвищої якості, придатної для досягнення більш високого контрасту та повного тонального діапазону в процесі друку.

Вдосконалений CDI Spark 4260 оптикою для Pixel+ та програмний RIP Imaging Engine від ESKO з найновішими алгоритмами растрування дозволяють в процесі підготовки і запису зображення на фотополімер врахувати всі особливості флексографічного друку та створення флексоформ найвищої якості.

Додаткове впровадження програмного забезпечення Digital Flexo Suite від ESKO дало змогу об’єднати лазерний гравер CDI Spark 4260 та систему растрування Imaging Engine з ріжучим плотером Kongsberg X для того, щоб максимально автоматизувати процес підготовки даних для експонування та розкрою кліше та вивести технологію виготовлення кліше на найвищий рівень.