Аналогові флексоформи

Cyrel-Fast.jpg

Якість готових фотополімерних друкарських форм (кліше) в першу чергу залежить від якості основних матеріалів та технологічного процесу їх обробки. Поставивши за мету виготовлення флексоформ найвищої якості та тиражестійкості Репро Студія Діалог зупинила свій вибір на обладнанні, матеріалах та технології світового лідера в даній галузі – компанії Dupont™ Cyrel®.

При виробництві флексоформ ми дотримуємось двох основних принципів:

  • використання тільки якісних перевірених матеріалів (пластини і вимивні розчини);
  • всі технологічні операції ( кольороподіл, насвітка негативів , формне виробництво, регенерація (підготовка) вимивного розчину) здійснюються на власному обладнанні при сторогому контролі всіх технологічних і кліматичних режимів.

Використання у виробництві найновішого формного обладнання DuPont Cyrel® 2000 і матеріалів компанії Dupont™ Cyrel® у поєднанні з високим професіоналізмом і досвідом працівників надає нашим флексоформам наступних переваг:

  • растрова крапка і/або плашка з рівними краями більш правильної форми за рахунок рівномірної насвітки і принципово нового способу вимивання;
  • одинакова і стабільна глибина рельєфу по всій поверхні кліше, що зменшує імовірність забивання растру фарбою;
  • краща фарбовіддача при друку і значно більший термін служби кліше завдяки мінімальному набуханню полімеру у вимивному розчині.